Nowy projekt fundacji Serdecznik

t.wojczak@pion.pl, 10 lipiec, 2018 - 12:30
red.

„Mamy haki na raki!" to projekt realizowany przez Fundację Serdecznik. Jest on skierowany do osób, które zmagają się z  chorobą nowotworową lub które towarzyszą bądź też towarzyszyły osobie doświadczającej choroby i poszukują sposobu na to by wygrać walkę z przeciwnościami losu.

 

Jak wziąć udział w projekcie? Każdy może uczestniczyć w jednym z trzech turnusów wypełnionych spotkaniami i warsztatami. Jeden turnus trwa 5 dni. Podczas turnusów uczestnicy wezmą udział w licznych warsztatach, podczas których będą ćwiczone techniki relaksacyjne. Istnieje również możliwość zapoznania się z tajnikami psychologii pozytywnej. Proponujemy także spotkania z psychologiem i dietetykiem.

 

Warsztaty odbywać się będą w Poznaniu, przy ulicy Grodziskiej 15, w siedzibie Fundacji Serdecznik. Oddajemy do dyspozycji uczestników piękny ogród, pracownię i salę na spotkania.

 

Terminy trzech turnusów to: 6-10, 13-17 lub 20-24 sierpnia br. w godzinach od 9.00 do 14.30

 

Udział w projekcie jest bezpłatny. Liczą się za to własne przemyślenia, doświadczenia oraz chęć spotkania z innymi.

 

Więcej informacji pod adresem: blazej.friedrich@serdecznik.pl lub numerem telefonu: 501-479-315

 

Fundacja Serdecznik zaprasza chętnych do udziału w projekcie "Mamy haki na raki!". Ilość miejsc  jest ograniczona (3 grupy po 12 osób). O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Dzięki wsparciu Aquanet udział jest bezpłatny.

 

Więcej informacji można znaleźć: tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz