Nowy projekt aktywizacji absolwentów z niepełnosprawnością w Wielkopolsce

marcinl, 15 styczeń, 2019 - 10:25
Martyna Sergiel

Fundacja Podaj Dalej zaprasza absolwentów szkół wyższych poszukujących pracy, którzy chcą zrealizować swoje plany zawodowe, oraz pracodawców na bezpłatne konsultacje na temat pracowników z niepełnosprawnością.

 

Fundacja zapewnia bezpłatne konsultacje z doradcą zawodowym, coachem i trenerem pracy. Współpracując z doradcą zaistnieje możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności, rozpoczęcia płatnego stażu  i zatrudnienia. Można skorzystać ze szkolenia dopasowanego do wymogów potencjalnego pracodawcy, wymogów rynku pracy czy specyfiki danego zawodu, by zwiększyć swoje szanse i utrzymać się na stanowisku pracy. Jeżeli myślisz o uruchomieniu własnej działalności, otrzymasz kompleksowe wsparcie merytoryczne obejmujące okres 6 miesięcy, a także wsparcie finansowe.

 

Dodatkowo Fundacja Podaj Dalej uruchomiła bezpłatne konsultacje dla pracodawców, którzy chcą przygotować osoby po studiach do pracy na konkretnym stanowisku pracy, a także dowiedzieć się o możliwościach dofinansowań przy zatrudnianiu pracownika z niepełnosprawnością. Współpraca będzie miała charakter ciągły wraz z półrocznym wsparciem pracodawcy i pracownika po zatrudnieniu absolwenta.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie Fundacji Podaj Dalej. Na dodatkowe pytania odpowiedzi udziela Katarzyna Piechocka, e-mail: absolwent@podajdalej.org.pl, tel. 63 211 22 19.

 

Źródło informacji dostępne jest tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz