Nowa platforma dla organizacji non profit usprawniająca komunikację z podopiecznymi fundacji oraz darczyńcami

marcinl, 24 kwiecień, 2019 - 09:17
Martyna Sergiel

ITdesk, agencja interaktywna z Opola, świadcząca usługi informatyczne opracowała nowatorski system dla organizacji non profit, który jest dostosowany do urządzeń mobilnych. Platforma ta jest narzędziem ułatwiającym i przyspieszającym przepływ informacji między Organizacją a jej Podopiecznym.

 

CRM, czyli platforma do zarządzania relacjami z klientami ma więc za zadanie usprawnić sposób  komunikacji z darczyńcami. Działa ona na terenie całej Polski.

 

Nieskomplikowane w obsłudze i edytowaniu panele podopiecznego, intuicyjne dodawanie transakcji, komunikacja prosto z panelu, integracja ze stroną Organizacji - to absolutne minimum wspomnianego systemu. Można go w pełni dostosować.

 

System ten oferuje również możliwość pełnego zarządzania danymi Podopiecznych. Począwszy od dodania Podopiecznego do bazy, przez pełną edycję jego danych, po szybki kontakt.

 

W standardowym pakiecie otrzymujemy rozbudowany moduł podopiecznego. W praktyce wiąże się z tym funkcja dodawania, usuwania oraz edycji danych, możliwość ich wydruku, importu oraz eksportu. Upublicznienie wybranych danych Podopiecznego na stronie Organizacji.

 

Następnie występuje także rozbudowany model transakcji, czyli możliwość dodawania i usuwania transakcji. Możliwość sortowania po dacie, kwocie, typie, Podopiecznym. Opcje sumowania transakcji wychodzących i przychodzących.

 

Istnieje również opcja Rozbudowany Moduł Komunikacji, czyli upraszczając możliwość wysyłania i odbierania wiadomości przez Administratora i Podopiecznego, funkcja wysyłania komunikatów oraz newsletterów.

 

Ponadto czwartym rozwiązaniem, który ma wszystko usprawnić jest interfejs Administratora i Użytkownika - czytelny, intuicyjny, odpowiedni dla mniej doświadczonych użytkowników.

 

Dla niezdecydowanych istnieje możliwość bezpłatnego testowania programu w okresie do 14 dni - wszędzie tam, gdzie potrzebna jest interakcja z użytkownikiem.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz