Nabór kandydatów do komisji konkursowych

marcinl, 26 październik, 2018 - 09:53
red.

Miasto Poznań ogłosiło nabór do bazy kandydatów oceniających projekty organizacji pozarządowych, starających się o dofinansowanie ze środków miejskich na rok 2019.

 

Prezydent Miasta Poznania powołuje członków komisji konkursowych reprezentujących III sektor. Wspólna opinia - urzędników i przedstawicieli organizacji jest podstawą do decyzji Prezydenta, komu i w jakiej wysokości przyznać dofinansowanie na projekty realizowane dla Poznania. Do pracy w komisjach konkursowych zapraszani są specjaliści pracujący w różnych obszarach np. pomocy społecznej, ochrony środowiska, kultury czy oświaty. Ważne jest również by znali realia pracy w organizacjach III sektora, rozumieli potrzeby środowiska i mieli wizję jego rozwoju.

 

Członkowie komisji konkursowych będą oceniają oferty w generatorze ofert Witkac.pl. Kandydatów do komisji konkursowych mogą rekomendować również organizacje pozarządowe. Zgłoszona osoba będzie mogła opiniować projekty organizacji, z którymi nie jest związana. Pozwala to na obiektywną ocenę jakości projektu i jego przydatności dla miasta.

 

Wypełnione zgłoszenia należy przesyłać na adres poczty elektronicznej: ngo@um.poznan.pl. Kandydatury można przesyłać przez cały czas.

 

Więcej informacji i formularz rekrutacyjny można pobrać tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz