Konferencja PFRON

t.wojczak@pion.pl, 29 kwiecień, 2019 - 09:57
red.

10 maja 2019 r. w godz. 10:30 – 11:45 Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza na spotkanie dotyczące wsparcia organizacji pozarządowych, które udzielone zostanie w ramach środków publicznych.

 

Celem wydarzenia jest zaprezentowanie działań i inicjatyw na rzecz skuteczniejszego wsparcia organizacji pozarządowych. Podczas konferencji przedstawione zostaną perspektywy, stojące przed środowiskiem osób z niepełnosprawnościami oraz jego otoczeniem. W spotkaniu uczestniczyć będą: Marlena Maląg - Prezes Zarządu PFRON, Aneta Niestrawska - Wicewojewoda Wielkopolski, Anna Skupień - Dyrektor Oddziału Wielkopolskiego PFRON, przedstawiciele z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz organizacje pozarządowe.

 

Konferencja odbędzie się w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu w Sali Herbowej, mieszczącej się w budynku C na I piętrze.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Na zgłoszenia PFRON czeka do dnia 7 maja 2019 r. Należy je przesłać na adres poczty elektronicznej: konferencje.poznan@pfron.org.pl.

 

 

 

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz