Jak zaktywizować ukryty kapitał rynku pracy?

marcinl, 24 sierpień, 2018 - 09:12
red.

30 sierpnia 2018 r. w Gdańsku odbędzie się seminarium zatytułowane „Jak zaktywizować ukryty kapitał rynku pracy, czyli model rehabilitacji kompleksowej".

 

Spotkanie ma formę konsultacji. W jego trakcie omawiane będą założenia modelu kompleksowej rehabilitacji w ramach projektu „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy". Program ten będzie finansowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Zapisy prowadzone są tutaj.

 

Celem programu jest przygotowanie i przetestowanie modelu kompleksowej rehabilitacji. Dzięki niemu osoby po przebytym leczeniu szpitalnym skorzystają równolegle z zestawu świadczeń o charakterze medycznym, psychologiczno-społecznym oraz zawodowym, co znacznie skróci okres rekonwalescencji i ułatwi podjęcie lub powrót do aktywności społecznej i zawodowej.

 

Potwierdzenie udziału w seminarium wraz z podaniem lokalizacji uczestnicyotrzymają  drogą mailową. Szczegółowych informacji w zakresie ww. programu udziela Pani Ewa Płodzień-Pałasz, tel.: 22 505 57 66, e-mail: eplodzien@pfron.org.pl.

 

Gdańskie spotkanie jest pierwszym z całego cyklu wydarzeń konsultacyjnych. Kolejne spotkania odbędą się 4 września we Wrocławiu, 7 września w Rzeszowie i 11 września w Warszawie. Centralne seminarium podsumowywujące odbędzie się 18 września w Warszawie.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz