II Forum WTZ już jutro

marcinl, 21 listopad, 2012 - 22:51
red.

Wielkopolska Rada Koordynacyjna – Związek Organizacji Pozarządowych zaprasza do udziału w II Wielkopolskim Forum Warsztatów Terapii Zajęciowej. Odbędzie się ono w czwartek 22 listopada w sali konferencyjnej Hotelu TOPAZ przy ul. Przemysłowej 34A w Poznaniu od godziny 11.00. do 15.00. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa produktów artystycznych, ręcznie wytwarzanych przez uczestników wielkopolskich Warsztatów Terapii Zajęciowej.

 

Podczas Forum odbędzie się cykl seminariów, w których udział wezmą eksperci w dziedzinie m.in. ekonomii społecznej, praktycy pracujący na co dzień z Warsztatami Terapii Zajęciowej oraz reprezentanci administracji publicznej. Podczas Forum poruszane będą istotne tematy związane z działalnością i funkcjonowaniem WTZ, a także z rozwojem zawodowym osób z niepełnosprawnością. Jednym z celów II Forum jest stworzenie przedstawicielom, pracownikom WTZ-ów przestrzeni do dyskusji zmierzającej ku utworzeniu Forum WTZ, które miałoby reprezentować wspólne interesy Warsztatów z terenu Wielkopolski.

 

Podczas konferencji głos zabiorą: dyrektor ROPS w Poznaniu oraz  przedstawiciele biura Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania, Fundacji im. Królowej Polski św. Jadwigi, Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych a także specjaliści ds. wizerunku i promocji działający w biznesie.

 

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie: http://www.wrk.org.pl/ii-wielkopolskie-forum-warsztatow-terapii-zajeciowej/

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz