Teatr Na Ucho

marcinl, 11 kwiecień, 2019 - 09:13
red.

13 i 14 kwietnia 2019 r. Teatr Nowy zaprasza na weekend z niezwykłymi słuchowiskami.  Gościnny gmach Teatru będzie gospodarzem kolejnej edycji „Teatru na Ucho”.

 

Organizatorzy zapraszają do teatralnego uniwersum dźwięków. Jest to świat, w którym można swobodnie zamknąć oczy. Poznaniacy będą mogli przekonać się, jak to jest, gdy da się pierwszeństwo zupełnie innemu zmysłowi. Razem z organizatorami poznańskiego Festiwalu Słuchowisk Teatr Nowy przygotował dla poznaniaków kilka propozycji. Są one odpowiednie dla dzieci i dla dorosłych.

 

Harmonogram wydarzenia:

 

- dla dzieci:

 

13 kwietnia 2019 r. o godzinie 13:00 dla najmłodszych widzów zaprezentowane zostanie słuchowisko „Obcy w lesie”. Najmłodsi słuchacze zapraszani będą do udziału w tajemniczym śledztwie. Przeprowadzą je Rudy i Wiewiór. Jego celem jest znalezienie winnego serii dziwnych wypadków w lesie.

 

Bilety kosztują  5 zł.

 

Więcej informacji o słuchowisku można znaleźć tutaj.

 

14 kwietnia 2019 r. o godzinie 13:00 odbędzie się słuchowisko pt. „Niewidzialna”. Słuchacze  będą mogli się przekonać, czy da się zaprzyjaźnić z kimś niewidzialnym?

 

Bilety kosztują  5 zł.

 

Więcej informacji o słuchowisku można znaleźć tutaj.

 

- dla dorosłych:

 

W sobotę i niedzielę w foyer Sceny Nowej Teatru od godziny 18.00 dostępna będzie instalacja. Pozwoli ona poznaniakom wczuć się - a właściwie wsłuchać - w rolę uczestnika zabawy w ciuciubabkę.

 

13 Kwietnia 2019 r. o godzinie 18.00 na Scenie Nowej odbędzie się słuchowisko zatytułowane „Ciuciubabka | Sarna”. Publiczność będzie mogła wsłuchać się w niezwykłą historię Simony Kossak i wszystkich zwierząt, z którymi przyjaźniła.

 

Bilety na wydarzenie kosztują 10 zł.

 

Więcej informacji o słuchowisku można znaleźć tutaj.

 

14 kwietnia 2019 r. o godzinie 18.00 na Scenie Nowej zaprezentowane zostanie słuchowisko pt. „Ciuciubabka | Parasomnia”. Będzie to spotkanie ze światem zaburzeń snu i urojeń zbiorowych - od tanecznej manii z Salzburga aż po polowanie na czarownice w Salem…

 

Bilety na wydarzenie kosztują 10 zł.

 

Więcej informacji o słuchowisku można znaleźć tutaj.

 

Informacje o wydarzeniach można znaleźć również na Facebooku. Organizatorzy zachęcają do dołączenia do wydarzenia tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz