Pyrkon dostępny dla osób z niepełnosprawnościami

marcinl, 27 marzec, 2019 - 10:34
Martyna Sergiel

Niebawem rusza kolejna edycja Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2019. W dniach 26-28 kwietnia br. na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie się sporo działo. Festiwal posiada bogatą tradycję - w tym roku odbędzie się już XIX edycja.

 

Pyrkon to bogactwo wyboru i miejsce pełne różnorodności - dziesiątki pomieszczeń wypełnionych warsztatami, wykładami, wystawami, konkursami i pokazami cosplay.

 

Dziś Pyrkon jest największym Festiwalem Fantastyki w Polsce i jednym z największych w Europie. Poczuj jego FANTASTYCZNĄ atmosferę, a najlepiej przyjedź i bądź częścią tego niezwykłego w skali kraju wydarzenia.

 

Dzięki szerokim udogodnieniom architektonicznym, m.in wyposażeniu każdego pawilonu w windę oraz udogodnieniom organizacyjnym - np. funkcjonowaniu kasy priorytetowej, wydarzenie to jest dostępne również dla osób z niepełnosprawnościami.

 

Szczegółowe informacje na temat akredytacji, prelekcji oraz udogodnień można znaleźć na oficjalnej stronie Pyrkonu (link poniżej).

 

Na stronie znajdują się także mapy, na których będzie można zapoznać się z umiejscowieniem wejść, wind i specjalnie przystosowanych toalet. Natomiast informacji na temat udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w trakcie Pyrkonu ma za zadanie udzielać dowolny, wybrany przez nas Punkt Informacji.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

 

Szczegółowe informacje na temat akredytacji, prelekcji oraz udogodnień można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz