Poznańskie Dni Rodziny 2019

marcinl, 8 maj, 2019 - 09:09
red.

W ramach Inauguracji, 11 maja w godz. 14:00 - 19:00 na Łęgach Dębińskich odbędzie się Festyn Rodzinny. W programie m. in.: pokazy teatralne, występy muzyczne, widowiska akrobatyczne, liczne strefy aktywności dla całych rodzin - zajęcia plastyczne, edukacyjne i sportowe, pokazy ratownictwa medycznego i straży pożarnej oraz strefa gastronomii. Na zakończenie o godz. 19:00. odbędzie się koncert gwiazdy wieczoru - MICHAŁA SZPAKA z zespołem.

 

Wstęp wolny.

 

Poznańskie Dni Rodziny, to coroczny cykl  wydarzeń organizowanych na przełomie maja i czerwca przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania. Jest to czas, w którym wszystkim poznańskim rodzinom proponowany jest szereg wydarzeń, spotkań i imprez o charakterze integrującym i promującym życie rodzinne.

 

Na mieszkańców czekają liczne wydarzenia kulturalne, sportowe i edukacyjne - pikniki, zawody, festyny, spotkania, warsztaty i konferencje. Wydarzenia zostały zebrane w formie ogólnodostępnego kalendarium zawierającego  informacje o ponad 300 atrakcjach.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz