Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych „Zlot Talentów”

marcinl, 28 kwiecień, 2017 - 09:56
red.

Do 26 maja 2017 r.mieszkańcy Powiatu Poznańskiego mogą zgłaszać prace do udziału w Powiatowym Przeglądzie Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych o nazwie „Zlot Talentów”.

 

W przeglądzie tym mogą wziąć udział osoby z niepełnosprawnościami mieszkujące na terenie powiatu poznańskiego. Udział w konkursie mogą zgłaszać osoby niepełnosprawne niezależnie od wieku. Konkurs o nazwie „Zlot Talentów” powstał z myślą o pokazaniu potencjału artystycznego osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Tegoroczna, piąta edycja przeglądu zakończy się finałem dnia 15 września 2017 r. Konkurs odbywa się w takich kategoriach jak: malarstwo, literatura, film teatr, muzyka i fotografia. Twórcy najlepszych prac otrzymają nagrody. Spośród wszystkich osób biorących udział w przeglądzie wyłoniony zostanie „Talent Roku 2017”. Finał „Zlotu Talentów” uświetni występ jednej z gwiazd naszego show biznesu. Organizatorem finansowanego ze środków powiatu poznańskiego konkursu jest Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich „Pomoc Maltańska”.

 

Wypełnioną kartę zgłoszenia można przesłać zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej. Papierowe zgłoszenie należy wysłać na adres:

 

Dom Pomocy Maltańskiej

ul. Dworcowa 16

62-041 Puszczykowo

 

W wypadku wyboru wersji elektronicznej trzeba ją przesłać na adres poczty elektronicznej: maltadom@wp.pl.

 

Szczegółowe informacje na temat przeglądu oraz karta zgłoszeń dostępne są tutaj i tutaj. Kartę zgłoszeniową można uzyskać również pod numerami telefonu: 61 819 44 46 i  507 117 248. Informacji na temat przeglądu można zaczerpnąć również pod adresem poczty e-mail: maltadom@wp.pl.

 

Więcej informacji oraz plakaty i regulamin przeglądu dostępne są tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz