Kraina cudów w Galerii Malta już 28 kwietnia

marcinl, 26 kwiecień, 2019 - 09:22
Martyna Sergiel

Kinowa premiera niezwykłej bajki „Kraina Cudów” już w maju. A 28 kwietnia w Galerii Malta wszystkie dzieci będą mogły zaznać fascynujących przygód głównej bohaterki June, biorąc udział w prawdziwej Magicznej Krainie Cudów. W programie muzyczne show oraz lunapark.

 

28 kwietnia w niedzielę Galeria Malta zamieni się w Krainę Cudów. Od godziny 11:00 do 18:00 wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w muzycznym show, pełnym barw, magii i dowcipu. W trakcie przedstawienia dzieci zostaną zabrane w niezwykłą krainę wyobraźni, gdzie będą mogły się przekonać, że własne marzenia często spełniają, a prawdziwe cuda czasami zdarzają. Wspólnie z postaciami z bajki „Kraina Cudów” dzieci zaśpiewają piosenki i spróbują swoich sił w synchronicznych układach tanecznych na scenie. Dodatkowo odbędą się pokazy sztuczek magicznych. Każde dziecko poczuje się jak w bajce.

 

Po niezwykłym spektaklu najmłodsi będą mogli przenieść się do strefy Lunaparku. Tu czekają prawdziwe emocje niczym w wesołym miasteczku. Będzie można skorzystać z wirtualnego rollercoastera, który zabierze chętnych na pełną wrażeń przejażdżkę górską kolejką. Dodatkowo, każde dziecko będzie mogło zbudować własne wesołe miasteczko, korzystając z klocków Playmobil. W dowolnym momencie będzie też można wskoczyć do basenu pełnego kolorowych piłek.

 

Niezwykłe chwile w Krainie Cudów będzie można uwiecznić, wykonując pamiątkowe zdjęcia z misiem Boomerem w przestrzennym standzie, imitującym wagonik kolejki. Dodatkowo, na małych gości czeka kolorowa wata cukrowa i malowanie buziek.

 

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz