Koncert zespołu jazzowego Toñin Corujo Quartet

marcinl, 20 luty, 2018 - 10:10
red.

22 marca 2018 r. w godz. 19:00 - 22:00 Stowarzyszenie Na Tak zaprasza na koncert zespołu jazzowegoToñin Corujo Quartet.

 

Najsłynniejszy kanaryjski scenarzysta - muzyk Toñin Corujo, któremu towarzyszyć będą: król perkusji i klawiatury-  Israela Curbelo, wspaniały saksofonista - Carlosa Péreza i świetny gitarzysta, Yarel Hernández będzie grać dla Państwa w Polsce po raz pierwszy. Osoby znające, choćtrochę kulturę kanaryjską pod względem muzycznym, wie, że najbardziej tradycyjnym instrumentem jest tam małym instrument smyczkowym, zwany „Timple". Jeden z najsłynniejszych „timplistów” wyspy Lanzarote - Toñín Corujo, gra na tym instrumencie i marzy o nadaniu mu nowoczesnego brzmienia. Muzyk zaczął eksperymentować, łącząc „Timpe” z innymi instrumentami.

 

Bilety możecie Państwo nabyć tutaj.

 

Koszt biletu to 50 zł.

 

Podczas koncertu odbędzie się kiermasz rękodzieł podopiecznych Stowarzyszenia Na Tak, na którym będziecie istniała możliwość nabycia m.in. mydła czy ceramiki.

 

Środki finansowe zebrane podczas koncertu zostaną przeznaczone na rehabilitację podopiecznych Stowarzyszenia Na Tak w tym na zakup Cyber-oka. Jest to system integrujący pomiary medyczne i komputerowe techniki interakcji człowiek-komputer dający możliwość zwiększenia trafności diagnoz i prowadzenie systematycznej rehabilitacji pacjentów w śpiączce i nie tylko.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz