IV Festiwal Filmów niecodziennych

marcinl, 7 maj, 2018 - 18:29
red.

11 maja w godz. 10:00 - 16:50 w poznańskim Centrum Kultury Zamek odbędzie się „IV Festiwal Filmów niecodziennych”.

 

Na wydarzenie to zapraszają: Zespół Szkół Specjalnych nr 103 w Poznaniu, Kino Pałacowe i Centrum Kultury Zamek.

 

Program spotkania przewiduje:

 

10:00 - 10:20 rozpoczęcie 4. Festiwalu FnC, Kino Pałacowe w CK Zamek w Poznaniu.

 

BLOK FILMÓW KONKURSOWYCH

 

10:20 - „Nie bój się tworzyć!” - Zespół Szkół Specjalnych nr 103, Poznań, 8’

10:35 - „4 pory roku” - Szkoła Podstawowa nr 4, Luboń, 17’

11:00 - „Dom Kajki”, Warsztaty Terapii Zajęciowej PRZYJACIELE, Poznań, 4’

11:10 - „Błogosławieństwa”, Wspólnota L’Arche and Richard Everett, Bognor, Anglia, 4

11:25 - „Widoki”, Performanse Wspólne, Fundacja Mały Dom Kultury, Poznań, 18’

11:50 - „Plac obaw”, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem im. Z. Tylewicza, Sylwia Kolwicz, Poznań, 3’

12:00 - „Nadzieja”, Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ISKRA, Poznań, 22’

12:30 - 13:30 - Przerwa kawowa w Sali Prób (nad Kawiarnią „Świetlica”)

13:30 - „W czym panu pomóc?”, Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa ISKIERKA, Szczecin, 5’

13:40 - „Wielka historia Małego Kleksa”, Szkoła Podstawowa nr 1, Tarnowo Podgórne, 7’

13:55 - „Łączą nas te same marzenia”, Fundacja L’Arche, Wspólnota w Poznaniu, 10’

14:10 - „Exit”, Stowarzyszenie COME and CREATE, Agnieszka Kulka - Sobkowicz, Barbara Golonka, Kraków - Limanowa, 27’

14:45 - „Popatrz na nas trochę inaczej”, Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa ISKIERKA, Szczecin, 2’

OBRADY JURY podczas projekcji filmów w BLOKU POKAZÓW SPECJALNYCH

14:55 - „Trzeba dać na luz”, Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa ISKIERKA, Szczecin, 10’

15:10 - film niespodzianka

15:20 - 15:35 - przerwa

15:35 - KONCERTY

15:35 - 15:50 - koncert Uczniów Publicznego Liceum Ogólnokształcącego KSW w Poznaniu

15:55 - 16:15 - koncert SEPIA ENSEMBLE w składzie: Olga Winkowska (skrzypce), Ostap Mańko (skrzypce), Anna Szmatoła (wiolonczela), Aleksandra Dzwonkowska - Wawrzyniak (perkusja)

16:15 - ogłoszenie werdyktu Jury, wręczanie nagród i podziękowań

16:50 - zakończenie 4. Festiwalu Filmów niecodziennych

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz