Integracja rozpoczęła nabór prac do konkursu artystycznego

marcinl, 15 marzec, 2019 - 11:02
Martyna Sergiel

Integracja rozpoczyna nabór prac artystycznych, których autorami są osoby z niepełnosprawnościami. Najlepsze prace zostaną wyświetlone na telebimie podczas trwania tegorocznej Wielkiej Gali Integracji. Integracja zachęca do podzielenia się swoją twórczością. Niektóre prace będą cyklicznie publikowane na stronie internetowej fundacji oraz na ich Facebook’u.

 

Od ponad 20 lat Integracja organizuje Wielką Galę Integracji, czyli największe święto osób z niepełnosprawnością w Polsce, zapoczątkowane z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Zarówno w tym, jak i w poprzednim roku organizacja postawiła sobie za cel promocję talentów i zdolności osób z niepełnosprawnością. Dlatego podczas trwania Wielkiej Gali Integracji uczestnicy wydarzenia będą mogli na miejscu lub przez Internet podziwiać zdjęcia prac osób z niepełnosprawnością na telebimie.

 

W tym miesiącu zbierana jest twórczość o tematyce zimowej.

 

Liczy się wyobraźnia, dlatego organizator nie ogranicza formy i techniki wykonania prac. Twórczość może być wykonana manualnie (np. obraz, rzeźba, rękodzieło, itd.) i cyfrowo (np. fotografie, grafiki, itd.).

 

Sfotografowane prace, podpisane imieniem i nazwiskiem autora (w mailu) należy wysłać na adres e-mail: tworczosc@integracja.org.

 

Źródło informacji dostępne jest tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz