Ciemno, prawie noc

marcinl, 2 kwiecień, 2019 - 09:16
red.

12 kwietnia 2019 r. o godz. 16:00 Fundacja Mili Ludzie zaprasza na pokaz ekranizacji powieści Joanny Bator „Ciemno, prawie noc" w reżyserii Borysa Lankosza z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących, który odbędzie się w Kinie Pałacowym w Poznaniu.

 

Prezentacja filmu stała się możliwa dzięki współpracy Fundacji Mili Ludzie z Fundacją Katarynka z Wrocławia. Scenariusz filmu „Ciemno, prawie noc" to efekt współpracy Magdaleny Lankosz i Borysa Lankosza. Zręcznie łączy on elektryzującą historię kryminalną z elementami kina grozy. W roli dziennikarki Alicji Tabor występuje Magdalena Cielecka. Bohaterka powraca do rodzinnego miasta w celu przygotowania reportażu o tajemniczych zaginięciach dzieci. W obsadzie filmu znajdują się również, takie gwiazdy współczesnego kina polskiego, jak: Marcin Dorociński, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel, Jerzy Trela, Dorota Kolak, Agata Buzek, Piotr Fronczewski czy Roma Gąsiorowska.

 

Trailer filmu można obejrzeć tutaj.

 

Wstęp na pokaz jest bezpłatny.

 

Zainteresowane obejrzeniem filmu osoby z niepełnosprawnościami (wraz z osobami towarzyszącymi) proszone o rezerwację bezpłatnych biletów na stronie dostępnej tutaj.

 

Seans kinowy odbędzie się w ramach projektu „Kinoteatr Dostępny v.2019", współfinansowanego ze środków budżetowych Miasta Poznania.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz