14. Ogólnopolskie Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko"

marcinl, 9 maj, 2017 - 09:49
red.

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” zaprasza na 14. Ogólnopolskie Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko". Odbędą się one 3 i 4 czerwca 2017 r.

 

Rynek Główny w Krakowie stanie się areną sportowych i muzycznych zmagań. Znajdujące się na nim osoby będą mogły poznać dorobek artystyczny i sportowy osób z niepełnosprawnościami. Wśród gwiazd, które wystąpią podczas 14 Ogólnopolskich Dni Integracji będą m.in. Halina Młynkowa, Marek Piekarczyk, Maciej Musiał oraz Anna Karwan.

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

6 maja 2017 r. odbędzie się Półfinał Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Miejscem zmagań będą Łazienki Królewskie w Warszawie.

 

3 czerwca 2017 r .na krakowskim Rynku Głównym odbędą się następujące wydarzenia:

 

9:00 - 14:00 - Pokazy niepełnosprawnych mistrzów sportu

19:30 - Finał Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

 

Na 4 czerwca 2017 r. zaplanowany jest Koncert wieńczący 14. Ogólnopolskie Dni Integracji, który odbędzie się o godzinie 21:00. Koncert odbędzie się na Rynku Głównym w Krakowie.

 

Przez cały weekend Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” zaprasza wszystkie osoby zainteresowane do odwiedzenia Biura Festiwalowego oraz na krakowskie Planty od Galerii Bunkier Sztuki do Galerii Pod Gołym Niebem, gdzie wolontariusze będą zbierali środki na rehabilitację Pawła Murawiaka.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz