12 Tenorów już wkrótce w Poznaniu. Koncert coraz bliżej

marcinl, 27 marzec, 2019 - 10:48
Martyna Sergiel

Międzynarodowa grupa The 12 Tenors już od ponad 10 lat koncertuje na scenach całego świata. Jesienią każdego roku artyści wyruszają w trasę koncertową, podczas której grają ponad 100 koncertów w Europie, jak również w Ameryce i Azji. W kwietniu pojawią się również w Poznaniu.

 

The 12 Tenors elektryzują widzów wirtuozerią, wdziękiem i humorem. Ich koncerty przełamują wiele stereotypów wiążących się z klasyczną muzyką wokalną. Podczas występów muzycy prezentują zróżnicowany, szeroki wachlarz utworów i dosłownie porywają widownię z krzeseł. Są nie tylko świetnie wyszkolonymi wokalistami, ale też tancerzami i konferansjerami. Takie połączenie gwarantuje wspaniale spędzony wieczór, o którym pamięta się przez długi czas.

 

Podczas koncertu The 12 Tenors będzie można usłyszeć zarówno najbardziej popularne i najpiękniejsze fragmenty oper, jak i aranżacje utworów współczesnych, rockowych i popowych. Tenorzy wykonają największe hity m.in.: Michaela Jacksona, Beatlesów, Queen, Leonarda Cohena, Bryana Adamsa, Prince’a czy Robbie Williamsa.

 

Koncert tenorów odbędzie się 27 kwietnia 2019 r. o godz. 19:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej ARENA, ul. Wyspiańskiego 33.

 

Bilety można nabyć tutaj.

 

Źródło informacji dostępne jest tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz