Warsztaty WenDo dla studentek UAM

marcinl, 4 kwiecień, 2019 - 09:44
red.

W dniach 25 i 26 maja 2019 r. Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM „Ad Astra" zaprasza na „Warsztaty WenDo dla studentek UAM”.

 

Wydarzenie odbędzie się na Wydziale Nauk Społecznych przy ulicy Szamarzewskiego 89 w Poznaniu.Jest ono adresowane do kobiet chcących poczuć wewnętrzną moc i siłędo tego, by asertywnie dbać o swoje poczucie komfortu. WenDo to metodyczny sposób budowania pewności siebie, asertywnej postawy i samoobrony dla dziewcząt i kobiet. Stanowi połączenie samoobrony fizycznej z psychiczną. WenDo dotyczy nie tylko tego, jak bronić się przed atakiem, ale przede wszystkim tego, jak do niego nie dopuścić.

 

Warunkiem wzięcia udziału w spotkaniu jest posiadanie statusu studentki. Organizatorzy zapraszają zarówno studentki z ograniczeniami sprawności, jak i pełnosprawne, przy czym osoby z niepełnosprawnościami muszą stanowić ponad połowę grupy (50% +1 osoba).

 

Opłata za udział w spotkaniu to 50 zł.

 

Organizatorzy wymagają Obecności na spotkaniu organizacyjnym 10 maja 2019 w godz. 16:00 - 19:00 z trenerkami Wendo, które przybliżą uczestniczkom przebieg warsztatów.

 

Więcej informacji i kontakt do Organizatorów można znaleźć tutaj.