Warsztaty psychoedukacyjne Giżycko 2018

marcinl, 10 październik, 2018 - 19:35
red.

Do dnia 12 października 2018 r. Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym przyjmuje zgłoszenia na wydarzenie zatytułowane „Warsztaty psychoedukacyjne Giżycko 2018”, które odbędą się w dniach od 4 do 16 listopada 2018 r.

 

Będą one miały miejsce w Hotelu Europa przy Alei Wojska Polskiego 37 w Giżycku. Koszt własny uczestniczenia w nich to 180 zł. Zajęcia są adresowane do osób głuchoniewidomych z całej Polski, które chciałyby popracować nad samoświadomością, asertywnością, poczuciem własnej wartości. Warsztaty nie przybiorą formy terapii - 12 dni to zdecydowanie zbyt mało na to, żeby przepracować trudne tematy. Uczestnicy będą pracować w grupach. Ponadto wezmą udział w indywidualnych konsultacjach, więc będą okazje do tego, żeby opowiedzieć o swoich problemach i dopytać specjalistów, gdzie i u kogo szukać pomocy psychologicznej w miejscu zamieszkania.

 

W ramach warsztatów zaproponowane będzie ich beneficjentom oderwanie się od problemów codziennych i spotkanie w dobrym, wspierającym gronie. Zajęcia psychoedukacyjne będą połączone z integracją i zwiedzaniem Giżycka.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz