Warsztaty arteterapii

marcinl, 9 maj, 2018 - 20:27
red.

Fundacja podaj dalej im. Doktora Piotra Janaszka działająca w Koninie organizuje w tym mieście cykl trzydniowych warsztatów arteterapii. Warsztatów jest ogółem 16, jednak podzielone one zostały na cykle tematyczne, dzięki którym każdy może tutaj znaleźć coś dla siebie.

 

Każdy uczestnik projektu może wziąć udział w jednym bloku tematycznym, w jednym wybranym terminie. Prezentujemy najciekawsze z nich. Są to między innymi: muzykoterapia, biblioterapia, choreoterapia czy też plastykoterapia. Jak łatwo się domyślić wszystkie wymienione tutaj formy arteterapii stanowią po prostu rodzaj wyładowania emocji poprzez sztukę - muzykę, taniec, malarstwo lub literaturę.

 

Warsztaty adresowane są do terapeutów, opiekunów i wolontariuszy zaangażowanych w pracę z osobami z niepełnosprawnością, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i poznawać nowe metody pracy z osobami z niepełnosprawnością pod okiem najlepszych trenerów - praktyków arteterapii w Polsce.

 

Do tegorocznej edycji projektu „Arteterapia drogą do twórczej integracji III" zaproszonych zostało aż 240 uczestników z całej Polski.

 

Warsztaty odbywać się będą w Koninie, a prócz świetnych prowadzących, solidnej porcji praktycznej wiedzy, materiałów do zajęć zagwarantowany jest także nocleg wraz z wyżywieniem.

 

Całkowity koszt uczestnictwa w trzydniowym warsztacie (w tym nocleg, wyżywienie, materiały dydaktyczne oraz udział w zajęciach) wynosi 120,00 zł.

 

Szczegóły dotyczące płatności otrzymają osoby zakwalifikowane do udziału w warsztatach.

 

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić do 9 maja 2018 r.

 

Osobami do kontaktu są:

 

Monika Karkus-Kowalska - tel. 63 211 22 19, e-mail: monika.kowalska@podajdalej.org.pl

Margareta Muś-Dorabialska – tel. 504 429 288, e-mail: margareta.mus@podajdalej.org.pl

 

Formularz zgłoszeniowy oraz terminy wszystkich warsztatów dotyczących poszczególnych bloków tematycznych można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz