Warsztat z rozwoju neurofizjologicznego dziecka

marcinl, 24 kwiecień, 2019 - 10:19
red.

8 maja 2019 r. w godz. 16:00 - 20:00 Centrum Medyczne Stanley i Fundacja Matecznik zapraszają na wydarzenie zatytułowane „Warsztat z rozwoju neurofizjologicznego dziecka”.

 

Organizatorzy zapraszają na krótkie, praktyczne i intensywne spotkanie dotyczące wspierania rozwoju neurofizjologicznego dziecka. Warsztaty adresowane są do specjalistów, którzy pracują indywidualnie oraz rodziców. Jest to wydarzenie otwierające cykl spotkań poświęconych pracy z pacjentem indywidualnym.

 

Podczas zajęć:

 

- będzie można poznać możliwości pracy z ciałem poprzez różne drogi komunikacji, uruchamiające takie zmysły jak wzrok, słuch, dotyk, węch czy smak,

- przedstawione będą neurofizjologiczne podstawy pracy z małą i dużą motoryką,

- uczestnicy poznają możliwości pracy z pacjentem poprzez zabawę.

 

Na warsztaty organizatorzy zapraszają: fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii, pedagogów logopedów, rodziców dzieci z niepełnosprawnościami, neurologów, pediatrów oraz doradców noszenia.

 

Warsztaty poprowadzi dr Lech Furmaniuk. Odbędą się one w Centrum Medycznym Stanley w Poznaniu przy ulicy 28 Czerwca 1956 nr 135.

 

Koszt uczestniczenia w zajęciach to 149 zł.

 

Zapisy odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj lub za pomocą adresu poczty elektronicznej::stanley@stanley.poznan.pl.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj i tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz