Typy i Psikusy. Warsztaty z Małgorzatą Gurowską i Panią Jurek

marcinl, 22 listopad, 2018 - 12:23
red.

24 listopada Stowarzyszenie Na Tak i będąca jego placówką Galeria „Tak" zapraszają na wydarzenie zatytułowane „Typy i Psikusy. Warsztaty z Małgorzatą Gurowską i Panią Jurek”.

 

Warsztaty odbędą się w Galerii „Tak” przy ulicy Mielżyńskiego 27/29 w Poznaniu. Na zajęcia obowiązują zamknięte zapisy, które należy kierować na adres poczty elektronicznej: galeriatak@natak.pl. Organizatorzy zapraszają poznaniaków do odwiedzania Galerii podczas przerwy, która odbędzie się około godz. 15:00.

 

Program wydarzenia:

 

12:00 - 14:00 - TYPY to krój pisma i stemple w jednym. Kształty znaków oscylują między alfabetem, a abstrakcją. Zestawiane ze sobą tworzą słowa, obrazy, z których można budować różne znaczenia.

TYPY układają się w kształty by umożliwić wypowiedź tym, którym słowa nie wystarczają.

Osoby uczestniczące w warsztatach będą używać stempli, zaprojektowanych przez Małgorzatę Gurowską i Panią Jurek, budując własny przekaz wizualny, tworząc swój sekretny szyfr.

 

przerwa około 14.00 / 15.00.

 

15:00 - 17:00 - PSIKUSY to pochwała różnorodności i kundlizmu. „PSIKUSY” to książka o tym jak powstaje kundel, o psich osobowościach, bogactwie kształtów i maści tworzonych przez samą naturę. Publikacja zawiera 40 luźnych ilustracji psów rasowych, przeznaczonych do wycinania i robienia kolaży.

 

Wydarzenie odbędzie się w ramach Projektu 5 Zmysłów.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz