Rehabilitacja neuropsychologiczna

marcinl, 9 luty, 2018 - 09:32
red.

7 i 8 kwietnia 2018 r. Fundacja ORCHidea zaprasza na warsztaty zatytułowane „Wprowadzenie do rehabilitacji neuropsychologicznej z przedstawieniem narzędzi wspomagających proces rehabilitacji".

 

Zajęcia te poprowadzi mgr Anna Rajewska, psycholog z doświadczeniem klinicznym. W ich trakcie przedstawione zostaną ogólne założenia terapii pacjentów z deficytami neurologicznymi, metody i formy pracy, wybrane techniki, narzędzia służące do terapii funkcji poznawczych. Ponadto omówione będą również działania terapeutyczne związane z zaburzeniami zachowania i emocji wynikające z uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego oraz rola opiekunów, osób bliskich pacjentów z deficytami neurologicznymi różnego typu (m. in. osoby po udarach mózgu, urazach mózgu, guzach mózgu, w przebiegu chorób otępiennych). Podczas wydarzenia uczestnicy zapoznają się z narzędziami wspomagającymi proces neurorehabilitacji, także programami komputerowymi np. Neuroforma.

 

Koszt uczestniczenia w zajęciach to: 360 zł. Dochód w całości przeznaczony jest na cele statutowe Fundacji ORCHidea.

 

Warsztaty odbędą się w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej 86/1 w biurze Fundacji ORCHidea.

 

Zapisy i dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 782 271 227 lub za pomocą adresu poczty elektronicznej: fundacjaorchidea@poczta.fm.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz