Poczuć muzykę

marcinl, 15 listopad, 2017 - 08:43
red.

W dniach od 24 do 26 listopada 2017 r. Lubuska Jednostka TPG zaprasza na ogólnopolskie warsztaty zatytułowane „Poczuć muzykę”.

 

Warsztaty odbędą się Internacie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Międzyrzeczu przy ulicy Pamiątkowej 17. Koszt udziału w zajęciach to 80 zł. Organizator nie zwraca kosztów podróży. Celem warsztatów jest integrowanie ludzi głuchoniewidomych z całego kraju poprzez wspólną aktywność i twórczość. Zajęcia dedykowane są do osób głuchoniewidomych z całej Polski otwartych na nowe doświadczenia, chcących miło i aktywnie spędzić weekend w otoczeniu pięknej muzyki. Muzyka ta da im możliwość rozładowania napięcia, wyciszenia, jak i wyzbycia się złych emocji. Instrumenty wykorzystywane są w metodzie muzykoterapii holistycznej. Wytwarzają one wibracje i rezonują, dzięki czemu stają się odczuwalne nawet dla osób z głębokim ubytkiem słuchu.

 

Uczestnicy warsztatów grać będą na: bębnach djembe, misach i dzwonkach tybetańskich, karimbie, balafonie, bębnach ramowych, gongach, shruti boxie oraz wielu drobniejszych instrumentach perkusyjnych takich jak np. guira, schakery, marakasy, pudełka akustyczne. Słuchać będą również dźwięków fujary salaśnickiej, drumli, harfy ustnej, fletu indiańskiego.

 

Wszystkich zainteresowanych Organizator prosi o przysyłanie zgłoszeń na adres poczty elektronicznej: e.skrzek-baczkowska@tpg.org.pl lub na numer telefonu : 608 370 346 do dnia 18 listopada 2017 r.

 

Liczba miejsc jest ograniczona.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz