Objawy dysfunkcji integracji sensorycznej u dziecka

marcinl, 30 styczeń, 2019 - 10:20
red.

23 lutego 2019 r. w Poznaniu odbędzie się szkolenie „Objawy dysfunkcji integracji sensorycznej u dziecka" prowadzone przez dr Sandrę Krajczy - właścicielkę i główną terapeutkę firmy Terapis.

 

Warsztat jest rozszerzoną i nieco zmodyfikowaną wersja kilkukrotnie już przeprowadzonych i cieszących się dużą popularnością warsztatów o zaburzeniach integracji sensorycznej „Poczuj to co ja". W trakcie zajęć szczególna uwaga poświęcona będzie wykrywaniu objawów zaburzeń integracji sensorycznej u dzieci w placówkach edukacyjnych, a także ich wpływie na codzienne zachowanie dziecka. Dodatkowym modułem będzie omówienie kontroli bodźców sensorycznych w środowisku domowym i edukacyjnym.

 

Początek wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 10:30. Warsztaty planowane są na pięć godzin zegarowych, z uwzględnieniem dwudziestominutowej przerwy kawowej w trakcie.

 

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w warsztatach.

 

Zapisy odbywają się za pomocą adresu poczty elektronicznej szkolenia@terapis.pl lub telefonicznie pod numerem 607 660 483. Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest wpłacenie kwoty 169 zł będącej zapłatą za warsztaty przelewem na rachunek bankowy podany w odpowiedzi na Państwa zgłoszenie.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz