Męskie sprawy. Warsztaty dla chłopaków i mężczyzn

t.wojczak@pion.pl, 2 listopad, 2018 - 13:33
red.
Stowarzyszenie Edukacyjne MCA zapraszamy na warsztaty teatralne skierowane do mężczyzn i chłopaków (powyżej 16 roku życia) z niepełnosprawnością intelektualną. Będą to warsztaty o męskich sprawach – tych poważnych i tych niepoważnych.
Organizatorzy chcieliby uzyskać od mężczyzn odpowiedzi na pytania:
O czym marzą?
Czego się wstydzą?
Za czym tęsknią?
Jakie historie lubią opowiadać?
Jakich historii lubią słuchać?
Jak się bawią?
Czego się boją?
Z czego się śmieją?
Co ich złości?
Na te pytania uczestnicy poszukają odpowiedzi w trakcie teatralnych improwizacji. Tym, co najciekawsze, podzielą się w spektaklu.
Prowadzenie: Zuzanna Głowacka i Paulina Skorupska
Ilość uczestników: 8
Czas i miejsce:
- Etap pierwszy: od 5 listopada do 10 grudnia, w każdy poniedziałek w godzinach 17.00 – 18.30 w Galerii na TAK (ul. Mielżyńskiego 27/29, Poznań). Cykl warsztatów odbędzie się w ramach Projektu 5 Zmysłów o]Wolności.
- Etap drugi: od 7 stycznia do 27 maja, w każdy poniedziałek w godzinach 17.00 – 18.30. Cykl warsztatów zakończy się spektaklem.
Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, wiek i trzy zdania o uczestniku, a także klauzulę dotyczącą danych osobowych o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Edukacyjne MCA z siedzibą w Poznaniu moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu dotyczącym udziału w wydarzeniach projektu „Projekt 5 zmysłów IMAGINARIUM – prospołeczny projekt edukacji kulturalnej”, a także we wszystkich zgromadzonych materiałach o charakterze dokumentującym wydarzenia projektu, stworzonych w toku realizacji projektu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - „RODO”).
prosimy nadsyłać do 4 listopada na adres: paulina.m.skorupska@gmail.com.

 

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz