Krok po kroku z autyzmem - Diagnoza autyzmu i co dalej?

marcinl, 19 marzec, 2019 - 10:27
red.

Poznańskie Centrum Edukacyjno-Terapeutyczne założone przez dr Annę Kostiukow oferuje cykl ciekawych szkoleń dla osób zainteresowanych problematyką ASD. Tytuł jednego z nich brzmi „Krok po kroku z autyzmem- Diagnoza autyzmu i co dalej?”.

 

Jest ono adresowane do rodziców, opiekunów, nauczycieli, specjalistów i innych zainteresowanych osób. Stanowi ono wprowadzenie do tematyki związanej z wczesnym wdrożeniem modelowego wsparcia terapeutyczno-leczniczego osób z autyzmem. Uczestnicy otrzymują pakiet niezbędnych informacji praktycznych dotyczących konieczności podjęcia szybkich kroków formalno-prawnych, by ułatwić proces terapeutyczny osoby z zaburzeniem ze spektrum autyzmu. Celem warsztatu jest również przedstawienie uzasadnienia prowadzenia postępowania diagnostycznego i leczniczego w wybranej grupie osób z niepełnosprawnościami.

 

Datę i miejsce zajęć, którym może być Poznań lub dowolne wcześniej uzgodnione należy ustalić z osobą prowadzącą. Czas trwania to 10 h szkoleniowych.

 

Zajęcia prowadzi dr Anna Kostiukow.

 

Więcej informacji o szkoleniach prowadzonych przez Centrum Edukacyjno-Terapeutyczne i kontakt do prowadzącej zajęcia można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz