Edukacja Domowa w Otwartych Drzwiach

marcinl, 14 maj, 2018 - 08:54
red.

24 maja 2018 r. o godzinie 18:00 w budynku Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum „Otwarte Drzwi” przy Alei Niepodległości 36 w Poznaniu odbędzie się wydarzenie zatytułowane „Edukacja Domowa w Otwartych Drzwiach”.

 

Spotkanie poświęcone będzie edukacji domowej prowadzonej przez Niepubliczne Szkoły Podstawową i Gimnazjum „Otwarte Drzwi”. Wydarzenie adresowane jest do dzieci z różnymi niepełnosprawnościami i ich rodziców. Szkoły te prowadzą naukę dla dzieci o szczególnych potrzebach edukacyjnych, jak i dzieci nieneurotypowych. Zostały one stworzone wraz z oddziałami integracyjnymi, a edukacja domowa jest jednym z istotnych elementów realizujących te idee.

 

Edukacja domowa w naszej szkole jest bezpłatna. Egzaminy realizowane są w modelu opartym na indywidualnych potrzebach dzieci i rodziny.

 

Przy szkole funkcjonuje również Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna „Otwarte Drzwi”, z której usług uczniowie mogą korzystać.

 

Spotkanie odbędzie się w świetlicy szkolnej. Informacji o nim udziela Remigiusz Stępak pod numerem telefonu: 886 857 038.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz