Najmodniejsze fryzury na wakacje

marcinl, 6 czerwiec, 2018 - 09:27
Róża Gulik

Zbliża się lato. W tym roku nie będziemy miały problemu z włosami i co z tym idzie z fryzurami.

 

Fryzura w zasadzie ma być spontaniczna i naturalna. Wystarczy włosy po umyciu związać lub zwinąć a następnie rozpuścić, potrząsnąć głową i fryzura gotowa. Nie prostujemy włosów, nie nawijamy ich na wałki, nie używamy lokówki, pozwalamy im żyć naturalnie i uzyskać efekt uczesania, dzięki któremu będziemy wyglądać jakbyśmy wyszły z plaży.

 

Wystarczy fryzurę ułożyć lekko dłońmi i modelować ją palcami zwilżonymi lekko środkiem modelującym. Niech włosy się kręcą, szaleją, są niesforne i w ogóle niech robią, co chcą. Nie używamy też grzebienia i suszarki - ma być spontanicznie i ze wszechmiar naturalnie, taki swojski nieład na głowie.

 

Jeżeli lubicie proste włosy to pamiętajcie, że powinny sprawiać wrażenie mokrych. Można też zrobić na głowie zabawny koczek, ale nie taki idealnie wyczesany - ma on być naturalny, spontaniczny i wyglądać jak snopek lub niedbały węzełek, ślimaczek, kitka szoguna. Można go zrobić gdziekolwiek na głowie: z boku, z tyłu, na czubku lub nawet zamiast grzywki. Wakacyjnego klimatu dodadzą kolorowe gumki i kwiatki. Kolory włosów powinny być też zrównoważone: róż, fiolet, błękit, a dla zwolenniczek klasyki: pakiet blondów, brązów i rudości.

 

Włosy, że tak powiem mamy już z „głowy” możemy ruszać na podbój mórz i oceanów. A ja ze swej strony życzę dobrego wizerunku, kasy i dobrej pogody.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz