XVI edycja konkursu „Człowiek bez barier”

marcinl, 9 sierpień, 2018 - 14:44
red.

Zgłoszenie kandydata do XVI edycji Konkursu „CZŁOWIEK BEZ BARIER 2018” jest niepowtarzalną okazją do odkrycia nieprzeciętnych osób i opowiedzenia o nich światu.

 

Kandydata do konkursu może zgłosić każda osoba fizyczna lub prawna oraz organizacja posiadająca osobowość prawną.

 

Zgłoszenia do XVI edycji konkursu przyjmowane są do 23 września 2018 roku.

 

Zgłoszenie musi zawierać: dane Kandydata: imię i nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy. Muszą pojawić się obowiązkowo również dane Zgłaszającego, czyli: imię i nazwisko lub nazwa oraz imię i nazwisko osoby do kontaktu, reprezentującej Zgłaszającego, a także adres oraz telefon kontaktowy. Ponadto powinna się tam znaleźć też zgoda na przetwarzanie danych osobowych Zgłaszającego (dotyczy osób fizycznych) według załączonego formularza.

 

Warto podkreślić, że nie powinno zabraknąć  tutaj również opisu Kandydata uzasadniającego zgłoszenie, w szczególności jego osoby oraz działalności. Należy umieścić, prócz powyższych informacji, także  rekomendację kandydatury od osób fizycznych lub prawnych oraz aktualne zdjęcie Kandydata w wersji elektronicznej.

 

Ponadto wymagana jest zgoda Kandydata na udział w Konkursie oraz na przetwarzanie danych osobowych Kandydata, a co nie mniej istotne także zgoda na nieodpłatne rozpowszechnianie wizerunku w celach związanych z realizacją Konkursu.

 

Zgłoszenia można przesyłać e-mailem na adres: czlowiekbb@integracja.org.

 

W razie dodatkowych pytań należy kontaktować się z organizatorem pod numerem: 22 530 65 70.

 

Źródło informacji dostępne są tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz