Wójt gminy Czerwonak najlepszym wójtem w Wielkopolsce

marcinl, 26 wrzesień, 2018 - 10:40
Martyna Sergiel

Wójt Gminy Czerwonak otrzymał najwięcej głosów w kategorii wójt w plebiscycie Samorządowiec Wielkopolski - Oceniamy Władzę organizowanym przez Głos Wielkopolski.

 

W plebiscycie można było głosować na każdego radnego i każdego włodarza z województwa wielkopolskiego, oceniając tym samym jego zaangażowanie i pracę na rzecz lokalnej społeczności.

 

W kategorii wójt Jacek Sommerfeld zdystansował Mariusza Marka Chojnackiego z gminy Ceków-Kolonia oraz Krzysztofa Niedźwiedzkiego z Brzezin. Wójt Gminy Czerwonak uzyskał 763 punkty, o 143 więcej niż Mariusz Marek Chojnacki i aż o 443 więcej niż Wójt Gminy Brzeziny.

 

- Dziękuję wszystkim, którzy głosowali na mnie w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego. Zmiany w funkcjonowaniu urzędu, które zaproponowałem i realizuję od 4 lat zyskały aprobatę mieszkańców. To dla mnie bardzo ważne - podsumował wyniki wójt Jacek Sommerfeld.

 

Wszyscy laureaci plebiscytu na początku października zostaną zaproszeni na wielką galę samorządową i odbiorą medale Województwa Wielkopolskiego. Trzej prezydenci, burmistrzowie, wójtowie i starości, którzy uzyskali najwyższą ocenę, otrzymają statuetki Samorządowiec Wielkopolski.

 

Źródło informacji dostępne jest tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz