VI Marsz Na Tak - czyli extra chromosomem witamy wiosnę

marcinl, 16 styczeń, 2019 - 10:55
red.

21 marca 2019 r. w godz. 11:00 - 14:00 Stowarzyszenie Na Tak zaprasza na „VI Marsz Na Tak - czyli extra chromosomem witamy wiosnę”.

 

Marsz adresowany jest to wszystkich mieszkańców Stolicy Wielkopolski. Stowarzyszenie Na Tak wraz z Hospicjum Palium i przyjaciółmi z Przestrzeni Działań Otwartych będzie świętować Pierwszy Dzień Wiosny. Organizatorzy tego wyjątkowego dnia pragną zarazić wszystkich radością i entuzjazmem oraz zachęcić do pomagania innym.

 

Marsz odbywa się w Pierwszy Dzień Wiosny, Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, Dzień Motyla, a  także Międzynarodowy Dzień Walki z Dyskryminacją Rasową.

 

Uczestnicy Marszu po raz kolejny udowodnią, że cechy związane z posiadaniem dodatkowego 21. chromosomu są wartością dodaną, którą można za darmo otrzymać od osób z zespołem Downa. Marsz zakończy część artystyczna na poznańskim Placu Wolności. Podczas VI Marszu Na Tak na scenie wystąpi wielu śpiewających i tańczących artystów. Osoby biorące udział wspólnie odśpiewają piosenkę „Bo świat to my” oraz zatańczą Belgijkę.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz