Testy aplikacji E-mpatia

marcinl, 29 październik, 2018 - 11:05
red.

30 października 2018 r. o godzinie 18:00 w Coworking Lab przy ulicy Zwierzynieckiej 20 w Poznaniu odbędzie się wydarzenie zatytułowane „Aplikacja E-mpatia - Co? Jak? I dla kogo?”.

 

Na spotkanie zapraszaFundacja Wózkowicze. Będzie ono miało charakterinformacyjny i dotyczyć będzie testowania aplikacji E-mpatia! Wydarzenie będzie miało miejsce w budynku dostępnym dla osób poruszających się na wózkach z windą.

 

Wydarzenie adresowane jest do osób z niepełnosprawnościami, które potrzebują pomocy np. w: zakupach, porządkach domowych, przemieszczaniu się, wyprowadzeniu psa i innych podobnych czynnościach oraz ludzi, którzy lubią i chcą pomagać innym w drobnych czynnościach dnia codziennego mając z tego radość i satysfakcję.

 

Na spotkaniu jego uczestnicy dowiedząsię, kto i jak może korzystać z aplikacji E-mpatia oraz poznają narzędzie dzięki, któremu będziesz miał szansę szybciej i łatwiej znaleźć osoby potrzebujące pomocy oraz te, które chcą pomagać.

 

Testy aplikacji E-mpatia startują 1 listopada 2018 i potrwają miesiąc. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się za pomocą adresu poczty elektronicznej: kontakt@wozkowicze.pl.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz