Samochodowy rajd seniora

marcinl, 7 listopad, 2018 - 10:19
red.

Jeszcze tylko dzisiaj można zapisywać się na XI Ogólnopolski Samochodowy Rajd Seniora.

 

Odbędzie się on w dniu Święta Niepodległości 11 listopada w Poznaniu. Dla uczestników przygotowano 50-kilometrową trasę turystyczną w okolicach Toru „Poznań”. Ponadto na samym torze odbędzie się próba samochodowa oraz pokazy i prelekcje.

 

Seniorzy z całej Polski już po raz jedenasty będą mogli sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia samochodu oraz skorzystać z porad specjalistów.

 

Rajd połączony będzie z seminarium na tematy związane z uczestnictwem osób starszych w ruchu drogowym oraz ogólnie w życiu społecznym. Tegoroczne hasło rajdu, to „Zażywaj młodości do późnej starości”. Organizatorzy chcą pokazać, że w starszym wieku można być nadal aktywnym.

 

Wszyscy uczestnicy Rajdu otrzymają również ciepły posiłek i tradycyjne rogale marcińskie.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 7 listopada pod numerem telefonu: 61 853 61 03. Można także wysłać maila na adres: turystyka@aw.poznan.pl. Koszt uczestnictwa to 25 zł od osoby. Organizatorem Rajdu jest Automobilklub Wielkopolski przy wsparciu finansowym powiatu poznańskiego, Urzędu Miasta Poznania i Głównej Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Polskiego Związku Motorowego.

 

Regulamin Rajdu Seniora

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz