Projekt Neurologia

marcinl, 16 listopad, 2018 - 10:21
red.

W dniach od 2 do 15 grudnia 2018 r. w Konopnicy będzie realizowany Projekt Neurologia.

 

Program ten jest skierowany do pacjentów z dysfunkcją układu nerwowego. Jego celem jest poprawa funkcji u naszych pacjentów, którzy będą objęci intensywnym programem rehabilitacji funkcjonalnej. Organizatorzy proponują sprawdzone i uznane metody leczenia i rehabilitacji neurologicznej, m. in. terapia metodą Vojty dla dorosłych i Bobath. Zajęcia trwają trzy godziny dziennie i polegają na terapii funkcjonalnej wg. Vojty i Bobath oraz fizjoterapii dla opiekunów osób z niepełnosprawnością biorących udział w Projekcie. Organizatorzy zapewniają noclegi w komfortowych warunkach oraz całodzienne wyżywienie.

 

Program odbędzie się w Ośrodku Wypoczynkowym Zacisze w Konopnicy w województwie łódzkim. Całkowity koszt dla pacjenta i opiekuna to 6500 zł. Koszt dla osób mogących przyjechać samodzielnie bez opiekuna to 5000 zł. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer: 693 670 890 lub poprzez Facebook'a tutaj.

 

Organizatorem Projektu jest Centrum Rehabilitacji IKE w Wieluniu oraz Gabinet diagnostyki funkcjonalnej i terapii metodą Vojty dla dorosłych z Poznania.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz