III Przegląd Filmów Integracyjnych

marcinl, 1 marzec, 2019 - 10:49
red.

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zapraszają do wzięcia udziału w III edycji Przeglądu Filmów Integracyjnych.

 

Filmy promujące ideę integracji osób z niepełnosprawnościami można zgłaszać do Konkursu do 11 marca 2019 roku. Przegląd odbędzie się w ramach konferencji zatytułowanej.: „Innowacje w zatrudnieniu osób niepełnosprawnych”, która będzie miała miejsce w Poznaniu 28 marca 2019 roku. Celem przeglądu, którego temat brzmi „Aktywizacja osób niepełnosprawnych” jest docenienie twórców filmów reklamowych promujących idee integracji osób z niepełnosprawnościami.

 

Przegląd skierowany jest do szerokiego kręgu twórców. Do udziału zapraszamy zarówno podmioty aktywizujące osoby z niepełnosprawnościami, jak i producentów filmów reklamowych promujących w Polsce ideę integracji tych ludzi. Filmy mogą być amatorskimi dziełami indywidualnymi, jak również produkcjami zrealizowanymi przez agencję filmową, reklamową lub przez grupę reżyserską.

 

Prace powinny mieć następujące cechy:

 

- promować idee integracji osób niepełnosprawnych;

- być dziełem nie dłuższym niż 2 minuty;

- dzieło powinno być zapisane w jednym z klasycznych formatów filmowych (avi, mov, wmv, mp4, mpeg4);

- dzieło może zostać wykonane w dowolnie wybranej konwencji i gatunku filmowym oraz technice (np. animacji).

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konkursie Organizator prosi o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie wraz z dziełem nagranym na nośniku pendrive do 11 marca 2019 roku na adres współorganizatora:

 

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - Oddział Wielkopolski

ul. Lindego 6

60-573 Poznań

 

lub dostarczenie drogą elektroniczną skanu zgłoszenia oraz linku umożliwiającego pobranie filmu, na adres: konferencje.poznan@pfron.org.pl.

 

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz