Gala Wolontariusza za nami

t.wojczak@pion.pl, 13 grudzień, 2018 - 12:20
Martyna Sergiel

W środę, 12 grudnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się uroczysta Gala Wolontariusza. Wydarzenie stwarza możliwość zaprezentowania działań wolontariuszy i ciekawych akcji społecznych.

 

Pozwala promować miejsca wzorowo współpracujące z wolontariuszami oraz ukazać różnorodność działań i aktywności wolontariuszy, którzy są obecni niemalże we wszystkich sferach życia społecznego m.in. w wolontariat w kulturze, przy imprezach sportowych, wydarzeniach okolicznościowych, wolontariat w szpitalach, hospicjach, przy udzielaniu korepetycji, odwiedzania osób starszych, pomoc niepełnosprawnym i wiele, wiele innych.

 

Gala była pełna niezapomnianych emocji i wrażeń. Wolontariuszem roku została Katarzyna Bujakiewicz, było również wielu wyróżnionych i nagrodzonych za bezinteresowną pomoc innym. Srebrną pieczęć Miasta Poznania otrzymała wieloletnia Prezes Stowarzyszenia Na Tak – Pani Halina Grzymisławska-Słowińska, której serdecznie gratulujemy!

 

Takie wydarzenia są jak najbardziej potrzebne, ponieważ promują aktywności podejmowane z dobrej woli i otwartych serc. Dlatego dobrze jest w nich uczestniczyć i dowiedzieć się, że działanie na rzecz otoczenia nie pozostaje bez echa.

 

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz