CUD - jest dla was!

marcinl, 22 styczeń, 2019 - 10:31
Agnieszka Maciejewska

Centrum Usług i Doradztwa to nowy projekt Stowarzyszenia Na Tak. Jak każde działanie, rozkręca się i nabiera tempa. Osoby z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich opiekunowie faktyczni mieszkający w Poznaniu i powiecie poznańskim - to adresaci CUDu.

 

Mieszczące się przy ulicy Mielżyńskiego 27/29 Centrum jest miejscem, które czeka na osoby z niepełnosprawnością intelektualną i ich opiekunów. Warto się tam wybrać, gdy potrzebne jest wsparcie. Centrum oferuje czas asystentek oraz opiekunek. To Agnieszka, Patrycja, Iwona, Beata, Sylwia, Anna i Agata, dzięki którym opiekunowie mogą mieć chwilę dla siebie, a podopieczni projektu spędzać ciekawie czas, ucząc się też nowych umiejętności. Możliwości jest sporo, od wycieczki tramwajem, przez wspólne lepienie figurek, po imprezę organizowaną w domu. W planach Centrum  jest też pomoc prawna i psychologiczna.

 

Zapraszamy do naszej siedziby. Czekamy na Was! Już na pierwsze spotkanie warto zabrać ze sobą orzeczenie o niepełnosprawności intelektualnej podopiecznego. Podczas rozmowy ustalimy możliwość i zakres wsparcia.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz