Bombka od Serca

marcinl, 22 listopad, 2018 - 12:15
red.

5 grudnia 2018 r. w godz. 17:00 - 20:00 Stowarzyszenie Żurawinka zaprasza na wydarzenie zatytułowane „Osiemnastka Bombki od Serca”.

 

Odbędzie się ono w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu przy ulicy Swojskiej 6 w Poznaniu. Po raz osiemnasty społeczność tej placówki organizuje aukcję charytatywną Bombka od Serca. Zebrane środki przeznaczone będą dla podopiecznych Stowarzyszenia Żurawinka na zakup wyposażenia sali relaksacyjnej i urządzenie kącika wytchnieniowego dla rodziców.

 

W bieżącym roku razem nasza akcja charytatywna jest organizowana Międzynarodowym Dniu Wolontariusza. Będzie to wspaniała okazja do podziękowań ludziom z sercem na dłoni. A podziękowania te przybiorą szczególną posrać, ponieważ będą nimi utwory wykonywane na harfie celtyckiej przez niezwykłą artystkę Barbarę Karlik.

 

W przerwach aukcji, która obejmie między innymi autografy osób znanych i lubianych zatańczą uczniowie z Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu i zagrają muzykujący uczniowie z IV Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz