Akcja „Kawa dla seniora” nadal trwa

marcinl, 16 kwiecień, 2019 - 09:19
red.

Minął już rok od kiedy w Poznaniu zaczęła działać akcja Kawa dla seniora za 2 zł zainicjowana przez Organizatora społeczności lokalnej.

 

Akcja, do której włączyło się już 10 poznańskich lokali zachęca seniorów do wyjścia z domu i aktywnego uczestniczenia w życiu społecznym i towarzyskim. Polega ona na tym, że w wybranych dniach i godzinach różne kawiarnie i lokale oferują seniorom tradycyjną kawę lub herbatę w cenie 2 zł. Jest to więc doskonała okazja na wybranie się ze znajomymi na krótkie pogawędki lub długie rozmowy przy aromatycznym napoju i w przyjaznej atmosferze. Tym bardziej, że lokale biorące udział w akcji to miejsca warte poznania, niebagatelne i różnorodne jak księgarnia, kawiarnia rządzona przez prawdziwe koty, piekarnia, świetlica rodzinna, klub seniora, pub, kawiarnia artystyczna oraz tradycyjne kawiarnie i restauracje. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Poniżej zamieszczamy listę lokali oraz harmonogram obowiązywania promocji. Karnety upoważniające do skorzystania z promocji można otrzymać w Centrum Inicjatyw Senioralnych, w Filii MOPR przy ul. Kościuszki 103, w Bibliotece Raczyńskich oraz w każdym z lokali biorących udział  w akcji Kawa dla seniora za 2 zł.

 

Lista lokali dostępna jest tutaj.

 

Źródło informacji można znaleźć tutaj.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz