Tak malował pan Chagall - recital

pionadmin, 7 październik, 2005 - 10:49
Łukasz Cholewicki

Recital „Tak malował pan Chagall” w wykonaniu Grażyny Rogowskiej odbędzie się 10 października w Galerii ‘tak”. Wstęp 10 złotych.

Artystka, aktorka dramatyczna pochodząca z Opola, zaprezentuje się w poniedziałkowy wieczór wraz z towarzystwem akordeonu. Grażyna Rogowska jest laureatką Złotej Maski w roku 2003,  nagrody przyznawanej corocznie przez lokalne środowiska aktorskie. Tak mówi sama o sobie  - Im bardziej jestem starsza, tym bardziej nieśmiała. W obcym towarzystwie zamykam się w sobie i bywa, że niewiele mówię. Ale na scenie wpadam w jakiś kanał energetyczny, staję się odważna i mogę nawet krzyczeć. Może dlatego, że nie widzę publiczności, tylko czuję jej oddech - mówi Grażyna Rogowska i dodaje  - Jestem krótkowidzem, po zdjęciu okularów nic nie widzę, czuję się w scenicznej przestrzeni jak w kapsule, poza którą nic nie istnieje.

Szerszej publiczności aktorka jest znana z przedstawienia „Jeszcze nie jestem gotowa”, opartego na tekstach Agnieszki Osieckiej. 

W Poznaniu Grażyna Rogowska wystąpi w Galerii „tak” przy ul Mielżyńskiego 27/29 z okazji trwającej wystawy „Sny”. Recital odbędzie się w poniedziałek 10 października o godz. 19. Jako, że ilość biletów jest ograniczona, istnieje możliwość zamówienia ich wcześniej w galerii pod nr tel. 853 17 11. 

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz