Pantomima

pionadmin, 7 kwiecień, 2008 - 12:20
red.
Warsztaty teatralne - Strefa otwarta to projekt integracyjnych warsztatów artystycznych. Ich główny cel to wsparcie potencjalnych artystów niepełnosprawnych i innych osób utalentowanych, których największym problemem jest swoiste wyalienowanie w ich artystycznej edukacji.

Tematem „Strefy otwartej” jest pantomima. Uczestnicy zdobędą nowe doświadczenia artystyczne i zapoznają się z różnymi technikami wyrazu scenicznego związanymi z mową ciała. Dzięki warsztatom będzie można czegoś się nauczyć. Dlatego każda osoba z zapędami aktorskimi może w nich wziąć udział.

Instruktorką będzie Lidia Pedryc, aktorka-mim, instruktorka teatru pantomimy. Współpracowała m.in. z Teatrem Wizji i Ruchu w Lublinie, Teatrem "Banialuka" w Bielsku-Białej oraz Studiem Mimów Teatru na Woli w Warszawie. Od 2001 roku wspólnie z Agnieszką Kukiz realizuje swoje artystyczne plany w autorskim Teatrze MIMAGES. Jest autorką projektów i warsztatów edukacyjno-artystycznych. Do najważniejszych należą: warsztaty pracy z ciałem, warsztaty świadomości ciała, warsztaty z pedagogiki zabawy-pantomimy.

Terminy „Strefy otwartej”:
22. IV, wtorek, godz. 9.00 – 12.00
23. IV, środa, godz. 13.30 – 16.30
25. IV, piątek, godz. 09.00 – 15.00
26. IV, sobota, godz. 9.00 – 15.00

Zajęcia odbywają się w Warszawie pod adresem:
DK „Rakowiec"
filia Ośrodka Kultury Ochoty
ul. Wiślicka 8
Warszawa

Warsztaty przeznaczone są dla osób od lat 15.
Udział jest bezpłatny.

Zgłoszenia:
Zgłoszenie odbywa się przez wysłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej w terminie do 17 kwietnia 2008. Kartę można pobrać ze strony internetowej organizatora projektu, Domu Kultury „Rakowiec”, filii Ośrodka Kultury Ochoty:
http://www.rakowiec.art.pl.

Formularz wysłać należy na adres e-mailowy:
anita.szaboova@oko.com.pl lub zwykłą pocztą na adres:
DK „Rakowiec”
ul. Wiślicka 8
02 -114 Warszawa

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz