Karnawał w warsztatach

pionadmin, 3 luty, 2005 - 17:10
Łukasz Cholewicki

Na Integracyjnym Balu Karnawałowym  bawili się uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej z Ognika, Krzemienia, Koniczynki oraz Nadziei. Impreza odbyła się 2 lutego w Szkole Specjalnej nr 101.

Warsztaty z „grunwaldzkiego zagłębia warsztatowego” wykorzystują każdą okazję aby wspólnie spotkać się i pobawić. W środę spotkali się w Szkole nr 101 na balu przebierańców. I choć pora była nietypowa (wszak bale rzadko zaczynają się o 10 rano), bawili się setnie!

Najwięcej emocji budziły konkursy – można było m.in. wystartować w konkurencji tańca na wózku, a także na najciekawsze przebranie. Ten drugi konkurs wygrał Diabeł, Pani Noc, Dama oraz... Dr Pai-Chi-Wo  - tak, tak, ten sam – który na bal przybył prosto z Akademii Pana Kleksa. Nie było konkursu na najmniej ciekawy kostium, a szkoda, kilku terapeutów miałoby spore szanse...J Na wszystkich czekały nagrody, a zmęczeni tańcem mogli posilić się w sali obok, gdzie przygotowano poczęstunek. Atrakcją był również występ Przystani, zespołu, który powoli staje się wizytówką WTZ „Ognik”.

 

Zabawa trwała do popołudnia. I tylko szkoda, że karnawał tak szybko się kończy.

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz